پشتیبانی | نگهداری | خدمات پس از فروش

ایجاد زیرساخت و راه اندازی شبکه های مبتنی بر فیبر نوری و ارائه سرویس های جریان ضعیف بر بستر آن بدون پشتیبانی دائمی و ارائه خدمات پس از فروش مناسب امکان پذیر نیست. شرکت فاطر رسا نور توانسته با ایجاد گروه قوی از کارشناسان جوان کشور که در دپارتمانی مجزا مشغول به فعالیت هستند از مشتریان خود در بخش های مختلف زیرساخت، فناوری و سرویس در تمام ساعات شبانه روز پشتیبانی کند. سرویس هایی که این شرکت در بخش پشتیانی خود ارائه می دهد به دو بخش خدمات پشتیبانی ونگهداری و همچنین خدمات پس از فروش تقسیم می گردد.

پشتیبانی و نگهداری

پشتیبانی و نگهداری

بخش نگهداری شامل مانیتورینگ شبکه به صورت 24 ساعته می شود. کارشناسان شرکت فاطر با مانیتورینگ لحظه ای شبکه و انجام اقدامات لازم در جهت پیشگیری باعث بالابردن کارایی و عمر مفید تجهیزات، بالابردن ضریب اطمینان شبکه، کاهش تعمیرات اتفاقی و کاهش هزینه تعمیرات، اطمینان از برقراری دائم سرویس،حفظ امنیت شبکه و ... می گردند.

شبکه های فیبر نوری به منظور انجام بدون وقفه وظایف خود نیاز به مراقبت دائم دارند. هر چه شبکه بزرگتر باشد این نیاز حیاتی تر خواهد بود چراکه در صورت اختلال، مشکلات فراوانی برای کاربران و سرویس دهندگان ایجاد خواهد شد. همچنین برخی اعمال نگهداری همچون تمیز کردن ، تنظیم و مراقبت از تهویه هوای داخل دیتا سنتر موجب بهبود عملکرد و افزایش عمر مفید تجهیزاتی مانند OLT، سوئیچ، و ... می شود. علاوه بر این مراقبت دائم از شبکه باعث می شود کوچکترین مشکلات شبکه- نرم افزاری و سخت افزاری- در لحظه برطرف گردد و در نتیجه هزینه های تعمیرات اساسی و اتفاقات ناگهانی کاهش پیدا کند.

همچنین شرکت فاطر قادر است نگهداری و مانیتورینگ شبکه هایی را بر عهده بگیرد که خود آنها را اجرا و راه اندازی نکرده است.

اجرای اکتیو شبکه

خدمات پس از فروش

در بخش خدمات پس از فروش، شرکت فاطر قادر به ارائه سرویس و نظارت بر تحویل کالا، پیگیری تمام مراحل خرید مشتری و ارائه راهنمایی های لازم به آنها، ارتباط مشتری و پیگیری شکایت های ابراز شده از جانب آنها و ... است. شرکت فاطر آمادگی کامل دارد تا شما را در جستجو کالای مناسب در جهت رفع نیازهای گوناگون بخش زیرساخت، فناوری و سرویس همراهی کرده و محصولات با کیفیت و دارای گارانتی را با مناسب ترین قیمت برای شما فراهم نماید.

علاوه بر این سرویس های شرکت فاطر به صورت 24 ساعته پشتیبانی می گردد و در صورت بروز هر گونه مشکل،اختلال و قطعی در شبکه و سرویس ها تیم پشتیبانی با حضور در محل در سریع ترین زمان ممکن آن را بر طرف خواهند کرد.

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search